Обращаем ваше внимание, что добавлены новые документы для плательщиков НДС.
Это касается не только бланка налоговой накладной, которая вступает в действие с 01.12.2014г и с 01.01.2015г,
а также всевозможные заявления, запросы, регистрационные заявления для регистрации и анулирования плательщиков на
добавленную стоимость. Указанные документы вы можете посмотреть а также скачать в разделе "Документы, отчеты ГНИ"
Удачного дня.
Договір про конфіденційність укладається сторонами для забезпечення схоронності інформації, що передається однією стороною іншій стороні. Перелік конфіденційної інформації обумовлюється сторонами в договорі окремо. Договором також визначається порядок прийому і передачі конфіденційної інформації, в т. ч. типи носіїв і канали комунікацій, а також визначаються вимоги щодо захисту носіїв і каналів комунікацій. При передачі інформації, як правило, підписується відповідний додаток, в якому перераховуються передані конфіденційні документи / інформація. Перелік осіб, які мають право на підписання подібних додатків зазначається у тексті договору. Сторонами за договором є:
Как сообщает FINBALANCE, в рамках реформы налога на добавленную стоимость новая коалиция, которая должна быть создана в парламенте, планирует отменить положения закона № 1621-VII по внедрению системы электронного администрирования налога на добавленную стоимость (НДС - счетов). Об этом говорится в рабочей версии коалиционного соглашения, которое обнародовал «Блок Петра Порошенко». Кроме того, в документе предусмотрены «обеспечение администрирования налога на добавленную стоимость с обеспечением прав налогоплательщиков, своевременным его возмещением», «установление гарантий возмещения НДС, в частности сроков такого возмещения и ответственность налогового органа за их несоблюдение», «реформирование системы администрирования налоговых накладных» .
Очередные новшества касаемые налога на добавленную стоимость вступают в силу с 01.01.2015г. Как же без изменений. Кто помнит чтобы мы начинали Новый год без каких либо изменений? … и я не помню. Данные изменения были внесены в Налоговый кодекс Украины. Но еще трагичнее, что это изменение не просто колонок и бланка документа, а серьезные изменения в работе, принципах работы с документами (налоговые накладные, корректировки), возможно более четкое планирование деятельности предприятия, движение его денежных средств и т .д. Одним словом электронное администрирование налога на добавленную стоимость. Зная практику введения новшеств в налоговый учет, я почему то могу сказать со 100% уверенностью, что нас ждут много противоречий, неточностей и много много вопросов. Догадайтесь, чья это будет головная боль? Правильно – бухгалтера.
Как бы выглядит все просто: предприятие не сможет зарегистрировать накладную, если у предприятия не хватает денег на электронном НДС-счете, а его клиент, в данном случае покупатель не сможет воспользоваться налоговым кредитом. Ну и как это все будет работать на практике, где нас ждут «подводные камни», будут ли возвращаться переплаты по счету и т.д. В данной подборке мы попытаемся разобраться как будут работать те или иные моменты…СКАЧАТЬ
Нагадаємо, що регулювання виробництва і обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється відповідно до Закону України від 19/12/1995р
Орган, який видав ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, може її і анулювати. Така ліцензія анулюється на основі письмового розпорядження, яке видає саме цей орган. Які ж можуть бути причини чи порушення суб’єкта господарювання щоб таке сталося.
Ну по-перше – якщо підприємство не сплатило за ту саму ліцензію. При чому, якщо своєчасно не сплачено, то дія ліцензії призупиняється. Якщо ж не сплачено в продовж 30 календарних днів – то ліцензія анулюється. По-друге, продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам до 18 р.
В наступних випадках анулювання ліцензії можливе через втручання суду. А саме, якщо суд прийняв і встановив факт що підприємство незаконно використовувало марки акцизного збору (стосовно імпортерів). Якщо підприємство проводило продаж алкогольних напоїв або тютюнових виробів без марок акцизного збору. Подібний факт також повинен встановити суд і видати рішення. Також, причиною анулювання ліцензії є встановлення судом факту переміщення алкогольних напоїв і тютюнових виробів поза митним контролем.
Якщо підприємство самостійно написало заяву про анулювання ліцензії або є рішення про скасування реєстрації такого підприємства.
З моменту отримання підприємством письмового розпорядження органу про анулювання ліцензія і є датою її анулювання.
З 1 січня 2015 року Законом України від 31.07.2014 року N 1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України" відмінено ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних. Також цим же законодавчим актом звісно відмінено подання до податкової інспекції копії записів у такому реєстрі в електронному вигляді, що подавалися разом з декларацією. Зрозуміло що це пов’язано з реєстрацією всіх без винятку податкових накладних в 2015році. Але платник податку
З формою сталися очікувані зміни - її табличну частину доповнили колонкою, передбаченою для 7%-вої ставки. Місце для такої ставки, відповідно, відвели і у розрахунку коригування кількісних та вартісних показників до податкової накладної. В іншому форма накладної суттєвих змін не зазнала.
Що стосується порядку заповнення податкової накладної, то тут змін вже більше. По-перше, вони, звісно, стосуються заповнення накладної при застосування ставки 7%. По-друге, тепер при здійсненні постачання на експорт необхідно вказувати умовний ІПН з номером «300000000000» (нагадаємо зараз вказують ІПН «400000000000").
Наказ набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.
Зважаючи, що Офіційний вісник України планує до опублікування номери уже на листопад 2014 р., то цей документ буде опубліковано уже в листопаді. Таким чином, нову форму почнемо застосовувати з 01.12.2014 р.
Может ли бухгалтерия не принять отчет от доверенного лица об использовании средств, выданных под отчет вместе с неизрасходованным остатком наличности, если такое доверенное лицо не подало документы о получении наличных с текущего счета (чек банкомата, копия расходного ордера, справки по установленным формам, слип, квитанция торгового терминала и т. п.)?
Такой вопрос задали налоговикам в Базе знаний. Они ответили,
Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” від 18.01.2001 № 2240-ІІІ (далі – Закон № 2240) за рахунок коштів Фонду у межах асигнувань, що визначаються щорічно при затвердженні бюджету Фонду на наступний фінансовий рік, здійснюється фінансування позашкільного обслуговування, у тому числі придбання дитячих новорічних подарунків, в порядку, визначеному правлінням Фонду.
Порядок придбання та забезпечення дитячими новорічними подарунками дітей застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування