Понедельник, 02.10.2023, 06:51
Приветствую Вас Гость | RSS

Образцы документов, договора, инструкции

БУДЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ОСТАВЛЕННУЮ ОЦЕНКУ МАТЕРИАЛОВ ИЛИ КОММЕНТАРИЙ
Меню

Бухгалтерский учет, налогообложение

Главная » Статьи » Коротко о важном

Анулювання ліцензії на торгівлю

Нагадаємо, що регулювання виробництва і обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів  здійснюється відповідно до Закону України від 19/12/1995р
Орган, який видав ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, може її і анулювати. Така ліцензія анулюється на основі письмового розпорядження, яке видає саме цей орган. Які ж можуть бути причини чи порушення суб’єкта господарювання щоб таке сталося.
Ну по-перше – якщо підприємство не сплатило за ту саму ліцензію. При чому, якщо своєчасно не сплачено, то  дія ліцензії призупиняється. Якщо ж не сплачено в продовж 30 календарних днів – то ліцензія анулюється. По-друге, продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам до 18 р.
В наступних випадках анулювання ліцензії можливе через втручання суду. А саме, якщо суд прийняв і встановив факт що підприємство незаконно використовувало марки акцизного збору (стосовно імпортерів). Якщо підприємство проводило продаж алкогольних напоїв або тютюнових виробів без марок акцизного збору. Подібний факт також повинен встановити суд і видати рішення. Також, причиною анулювання ліцензії є встановлення судом факту переміщення алкогольних напоїв і тютюнових виробів поза митним контролем.
Якщо підприємство самостійно написало заяву про анулювання ліцензії або є рішення про скасування реєстрації такого підприємства.
З моменту отримання підприємством письмового розпорядження органу про анулювання ліцензія і є датою її анулювання.Категория: Коротко о важном | Добавил: leovit (12.11.2014)
Просмотров: 1158 | Теги: анулюваня, алкогольних напоїв та тютюнових вир, ліцензія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск
Опрос
Помог ли вам наш сайт?
Всего ответов: 238
Статистика
Яндекс.Метрика

Использование материала разрешено с использованием ссылки http://blankua.com/ Copyright MyCorp © 2023