Специалисты Миндоходов в «ЗІР» напомнили, что согласно п. 2 Порядка заполнения налоговой накладной, утвержденного приказом Миндоходов от 14.01.2014 г. № 10 (далее — Порядок № 10), налоговая накладная и приложения к ней составляются и предоставляются по выбору покупателя (получателя) в один из следующих способов
У миндоходовцев в Базе знаний спросили, имеет ли право покупатель — плательщик НДС сумму налога, уплаченную при приобретении товаров/услуг, оставить в составе налогового кредита в случае, если договор купли-продажи, в рамках которого осуществлялись их поставки, признан судом недействительным.
Якщо торгівельна площа підприємства перевищує 20 кв.м., термінал встановлюється в обов’язковому порядку незалежно від кількості мешканців населеного пункту, у якому здійснюється торгівля, - наголошують у Головному управлінні Міндоходів у Волинській області.
К вашему вниманию предоставлена подборка типичных ошибок, допускаемых при составлении отчетов в статистику, а также рекомендации по их устранению. Перейти к подборке
ДПІ в Оболонському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу платників, що у разі неотримання першої квитанції платник протягом дня може вдруге надіслати звітність в електронному вигляді.
Специалисты Миндоходов в подкатегории 101.19 «ЗІР» разъяснили, что налоговая накладная, в названиях реквизитов которой есть разногласия утвержденной приказом Миндоходов № 10 формой, в частности:
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) (далі – податковий розрахунок) є однаковим.
Витрати, які враховуються для визначення об’єкта оподаткування податком на прибуток, визнаються на підставі первинних документів, що підтверджують здійснення платником податку витрат, обов’язковість ведення і зберігання яких передбачено правилами ведення бухгалтерського обліку, та інших документів (п.138.2 ст.138 ПКУ).
При подачі реєстраційної заяви за ф.№1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація» платник ПДВ повинен заповнити всі розділи заяви, вказавши дані на день подачі заяви.
При заповненні розділу 5 платник ПДВ вказує причини реєстрації платником податку на додану вартість або критерії, за якими платник відповідає вимогам щодо реєстрації платником ПДВ (на день подачі заяви).
У розділі 7 платник ПДВ заповнює