Понедельник, 02.10.2023, 07:19
Приветствую Вас Гость | RSS

Образцы документов, договора, инструкции

БУДЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ОСТАВЛЕННУЮ ОЦЕНКУ МАТЕРИАЛОВ ИЛИ КОММЕНТАРИЙ
Меню

Бухгалтерский учет, налогообложение

Главная » Статьи » Коротко о важном

Відміна реєстру податкових накладних

З 1 січня 2015 року Законом України від 31.07.2014 року N 1621-VII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України" відмінено  ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних. Також цим же законодавчим актом звісно відмінено подання до податкової інспекції копії записів у такому реєстрі в електронному вигляді, що подавалися разом з декларацією. Зрозуміло що це пов’язано з реєстрацією всіх без винятку податкових накладних в 2015році. Але платник податку на додану вартість  зобов'язаний заповнювати реєстр виданих та отриманих документів (звертаємо увагу реєстр ДОКУМЕНТІВ), які є підставою для нарахування податкового кредиту, який не підтверджений податковою накладною. Наприклад  транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок за послуги зв'язку, інші послуги, касові чеки, податкова накладна при постачанні послуг нерезидентом.
Копії записів у цих реєстрах за такий період в електронному вигляді разом з податковою декларацією надаються до органу державної фіскальної служби. Відмінено один реєстр, але добавили інший… в подальшому слід очікувати порядок заповнення реєстру документів.
   

 

 


Категория: Коротко о важном | Добавил: leovit (03.11.2014)
Просмотров: 1854 | Комментарии: 3 | Теги: Реєстр виданих та отриманих, реєстр документів, податкова накладна | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск
Опрос
Помог ли вам наш сайт?
Всего ответов: 238
Статистика
Яндекс.Метрика

Использование материала разрешено с использованием ссылки http://blankua.com/ Copyright MyCorp © 2023