Понедельник, 02.10.2023, 07:31
Приветствую Вас Гость | RSS

Образцы документов, договора, инструкции

БУДЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ОСТАВЛЕННУЮ ОЦЕНКУ МАТЕРИАЛОВ ИЛИ КОММЕНТАРИЙ
Меню

Бухгалтерский учет, налогообложение

Главная » Статьи » Коротко о важном

ГСЗПД напомнило о том, что выдача Свидетельств о регистрации баз персональных данных отменена

Державна служба України з питань захисту персональних даних (далі – ДСЗПД України) інформує про те, що на її адресу з 1 січня 2014 року до цього часу продовжують надходити заяви про реєстрацію баз персональних даних. У зв’язку з цим ДСЗПД України повторно повідомляє володільців персональних даних про те, що з набранням чинності Закону України від 3 липня 2013 року №383 – VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи захисту персональних даних» (далі – Закон):
     з 1 січня 2014 року процедура реєстрації баз персональних даних у Державному реєстрі баз персональних даних скасована;
     видача Свідоцтв про державну реєстрацію баз персональних даних відмінена.
Відомості з Державного реєстру баз персональних даних, в тому числі і заяви про реєстрацію баз персональних даних, які були отримані ДСЗПД України до 31 грудня 2013 року, згідно прикінцевих та перехідних положень вищезазначеного Закону у встановленому законодавством порядку були передані до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений).
Проте, відповідно до Закону володільцям персональних даних, які обробляють персональні дані, що становлять особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних, необхідно подати до Уповноваженого відповідне повідомлення. На подачу даного повідомлення, у разі необхідності, Законом передбачено 6 місяців (починаючи з 01.01.2014). Додаткову інформацію та форми повідомлення Ви можете отримати на офіційному веб–сайті Уповноваженого www.ombudsman.gov.ua.
ДСЗПД України ще раз звертає увагу володільців персональних даних на змінах у законодавстві України в сфері захисту персональних даних з метою їх врахування у своїй діяльності.
По материалам: ДСЗПД України

   Категория: Коротко о важном | Добавил: leovit (29.05.2014)
Просмотров: 1061 | Теги: база персональних даних, персональні дані | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск
Опрос
Помог ли вам наш сайт?
Всего ответов: 238
Статистика
Яндекс.Метрика

Использование материала разрешено с использованием ссылки http://blankua.com/ Copyright MyCorp © 2023