Понедельник, 02.10.2023, 08:45
Приветствую Вас Гость | RSS

Образцы документов, договора, инструкции

БУДЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ОСТАВЛЕННУЮ ОЦЕНКУ МАТЕРИАЛОВ ИЛИ КОММЕНТАРИЙ
Меню

Бухгалтерский учет, налогообложение

Главная » Статьи » Коротко о важном

Документ про правомочність прийняття рішення

Після прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств» перелік документів, необхідних для реєстрації статутних документів поповнився документом, що підтверджує правомочність прийняття рішення про внесення змін до статуту. У листі Держкомпідприємництва від 15.03.2010 № 3185 визначено, що таким документом може бути протокол реєстрації акціонерів для участі у загальних зборах. Але в Законі про АТ про документ з такою назвою нічого не сказано, а тому є свої припущення про те, що ж це все-таки за документ:

Позиція 1. Таким документом повинен бути реєстр власників акцій на дату прийняття рішення.

Позиція 2. Необхідно складати окремий документ з назвою - протокол реєстрації учасників.

Позиція 3. Слід надати перелік акціонерів, зареєстрованих для участі в загальних зборах, який згідно ч. 3 ст. 40 Закону про АТ додається до протоколу загальних зборів.

Позиція 4. Необхідний протокол реєстраційної комісії, що підтверджує наявність кворуму на загальних зборах, а також протоколи лічильних комісій з результатами голосування з питань зміни статуту.

Швидше за все під протоколом реєстрації акціонерів Держкомпідприємництва мав на увазі перелік акціонерів, які зареєструвалися для участі у загальних зборах. А тому саме цей документ слід в числі інших надати держреєстратору. Втім, протоколи лічильних комісій з результатами голосування з питань зміни статуту теж можуть бути не зайвими.

Документом, що підтверджує правомочність прийняття рішення, є перелік акціонерів, які зареєструвалися для участі у загальних зборах

 

Источник: http://blankua.com/
Категория: Коротко о важном | Добавил: leovit (05.03.2015)
Просмотров: 2195 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск
Опрос
Помог ли вам наш сайт?
Всего ответов: 238
Статистика
Яндекс.Метрика

Использование материала разрешено с использованием ссылки http://blankua.com/ Copyright MyCorp © 2023