Вторник, 23.04.2024, 10:23
Приветствую Вас Гость | RSS

Образцы документов, договора, инструкции

БУДЕМ БЛАГОДАРНЫ ЗА ОСТАВЛЕННУЮ ОЦЕНКУ МАТЕРИАЛОВ ИЛИ КОММЕНТАРИЙ
Меню

Бухгалтерский учет, налогообложение

Главная » Статьи » Документооборот

Як подати позов до суду?


Зразки позовних заяв можна знайти на будь-якому сайті в інтернеті, але чи допоможуть вони вам і наскільки вони є правильними, гарантії ніхто дати не може. Зрозумійте, кожна справа, яка розглядається в суді дуже індивідуальна. Ви не можете просто знайти шаблон заяви до суду та заповнивши його своїми даними, подати на розглядання. Радимо вам одразу найняти адвоката, який із самого початку і до кінця буде вести вашу справу, відстоювати ваші інтереси, робити якісь кроки для того, щоб відновити справедливість в вашу сторону. Якщо таких коштів у вас немає, замовте хоча б консультацію та напишіть разом зі спеціалістом позовну заяву. І так, вам перш за все потрібно написати позовну заяву. Для цього зайдіть на сайт судової влади України та виберіть правильно суд, до якого будете звертатися. Він повинен бути по місцю прописки відповідача, але бувають й інші ситуації.

Назву суду ви повинні вказати у шапці позовної заяви. Далі пишете всю відому інформацію про себе та відповідача. Якщо він приховує місце своєї прописки, це в нього буде питати суд. І так, вказуєте своє та його ПІБ, ідентифікаційні коди, адреси, телефони чи електронні пошти. Далі будьте уважними зі вказанням правильної ціни позову. Це вам теж допоможе зробити адвокат, або шукайте інформацію по таблиці самостійно, але лише на офіційному сайті судової влади. Після цього, оформлюєте основний текст позовної заяви, описуєте свою проблему, посилаючись на статті закону. Далі чітко формулюєте прохання зі словом «прошу», тільки такі заяви приймає суд, і також вказуєте статті закону, чому суддя повинен виконати те, про що ви просите. Не забудьте додати до позовної заяви повний пакет документів, які хоч якось стосуються справи і можуть вам допомогти. Якщо ви про щось забудете зовсім чи принесете документ пізніше, у судді виникнуть до вас додаткові питання, або ж відповідач може використати той самий документ, але вже проти вас, тому будьте дуже уважними. Після переліку документів вказуєте дату написання заяви, своє ПІБ і підпис. Заяву можете подати до суду самостійно або в режимі онлайн, завчасно оплативши її ціну та додавши квитанцію про оплату до пакету документів.

Далі залишається тільки чекати, коли вашу заяву приймуть і визвуть вас до суду. Це займає близько 5-30 днів. Кожна справа індивідуальна, якщо не зовсім складна, все закінчиться дуже швидко, але бувають судові справи, які тягнуться дуже тяжко, роками, тому всі знають про те, щоб пришвидшити і все робити правильно, 100 відсотків потрібен адвокат, якщо вже вирішити мирним чином вам спір не вдалося.



Категория: Документооборот | Добавил: Vital6358 (10.12.2021)
Просмотров: 422 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Поиск
Опрос
Помог ли вам наш сайт?
Всего ответов: 238
Статистика
Яндекс.Метрика

Использование материала разрешено с использованием ссылки http://blankua.com/ Copyright MyCorp © 2024